KALİTE SİSTEMLERİ

KALİTE SİSTEMLERİ

Bizi var eden değerlerin bizi geleceğe taşıyacak en büyük güç olduğunu biliyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN

Kalite standartlarımızla yetinmeyip daha iyiyi, daha yeniyi ararız.

KALİTE İÇİN

Müşterilerimizle şeffaf bir iletişim, memnuniyet odaklı bir ilişki kurarız.

ÇALIŞANLAR İÇİN

Çalışanlarımızla her alanda gelişime dayalı bir organizasyonu korumak için çalışırız.

TEDARİKÇİLER İÇİN

Tedarikçilerimizle alımı yapılan ürün ve hizmetlerin en iyi kalitede olmasını kalitede olmasını sağlamak için anlaşırız.

ÇEVRE İÇİN

Çevremizle , her çalışanımıza doğaya olan sorumluluğunu hatırlatarak güne başlarız.

VERİMLİLİK İÇİN

Verimlilikle üretim kaynaklarını en etkin ve yenilikçi biçimde kullanarak yarışırız.

REKABETÇİ KALABİLMEK İÇİN

Rekabetle, sürekli gelişerek, çağdaş teknolojilerle zirvede kalabileceğimizi bilerek karşılaşırız.

ÜLKEMİZ İÇİN

Ülkemizle birlikte ekonomide zirve görebilmek için istihdamı ve üretimi artırırırız.

Sağlık, Emniyet, Çevre

Bizim için çevre bilinci bir zorunluluk değil sorumluluktur.

EKU, sahip olduğumuz en değerli şeyin doğa olduğu bilinci ile yapmış olduğu yatırımlarla, yürütmekte olduğu tüm üretim faaliyetlerini çevreye minimum etki ile sürdürerek çevresel yönetmeliklere tamamen uymayı ve izin verilen sınır değerlerin altına inmeyi başarmıştır. Bu hassasiyet 2009 yılında ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası ile belgelendirilmiştir.

EKU, yaptığı filtre yatırımları ile izin verilen emisyon sınır değerlerinin ortalama %1’i seviyesine inmeyi başarmıştır. Bu başarısını Çevre ve Orman Bakanlığı’ ndan aldığı emisyon izni ile belgelemiştir.

İstanbul Sanayi Odasının düzenlemiş olduğu 14. Çevre ve Enerji Ödülleri kapsamında 4 proje ile başvuruda bulunan EKU, 4 projesi ile finale kalarak Jüri Özel Teşvik Ödülü almıştır. Bu ödül ile EKU çevre ödülü alan ilk dökümhane olma özelliğine sahiptir.

belge & sertifikalarımız

TÜV

10 October 2016

DQS

Kalite Yönetim Sistemi

TIC

Kalite Yönetim Sistemi

DQS

Kalite Yönetim Sistemi

TIC

Kalite Yönetim Sistemi

EKU

Kalite Yönetim Sistemleri
X

Gizlilik Sözleşmesi

Bu gizlilik politikası ile EKU internet sitesi www.eku.com.tr üzerinden kullanıcıların eku.com.tr’de bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir. Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır

www.eku.com.tr kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

www.eku.com.tr, kişisel bilgilerin ve www.eku.com.tr kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. www.eku.com.tr bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, www.eku.com.tr tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, www.eku.com.tr’nin bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, www.eku.com.tr haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler www.eku.com.tr tarafından da güncellenebilecektir.

www.eku.com.tr, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi www.eku.com.tr tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla www.eku.com.tr, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

www.eku.com.tr internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, www.eku.com.tr gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.