Vizyonumuz:

Türkiye’de lider, Avrupa’da ise ilk 3 içinde yer alıp sürdürülebilir büyüme ile bir dünya markası olmak.

Misyonumuz:

Kalitede Öncülük: Kullandığı teknoloji ile üst seviyede ürün kalitesi, güvenilirlik, işletmede verimlilik ve etkinlik sağlamak.

Müşteri İhtiyaçlarına Duyarlılık: Kalitede süreklilik, zamanında teslimat ve müşteri taleplerine karşı esneklikle sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak.

Global Rekabetçilik: Rekabetçi fiyatlarla dünya otomotiv sektöründeki başlıca üreticilerden biri olmak için; teknoloji kullanımı ile kalite ve verimliliği sürekli arttırmak, tedarikçi sorumluluğunun bilincinde olmak, çalışanların katılımını sağlamak ve yetkilendirmek, metal özellikleri ile ilgili teknik talepleri karşılayacak yeterliliği kazanmak ve üretim maliyetlerini iyileştirmek.

Çevreye Karşı Sorumluluk: Etkin bir şekilde üretim süreçlerini geliştirerek, enerji kullanımını ve emisyonu azaltmak, temiz ve daha iyi çalışma şartları sağlayarak çevre ihtiyaçlarını karşılamak.

Sistem Tedarikçisi: Ürün tedarikçisi konumundan sistem tedarikçisi konumuna dönüşmek.

Değerlerimiz:

EKU ailesi olarak değerlerimizden aldığımız güç ile kurumumuzu geleceğe taşırız;

İnsan Odaklıyız: En önemli sermayemizin insan olduğunun bilincindeyiz. Sevgi, saygı ve hoşgörü çerçevesinde cesaret ve kararlılıkla hareket eden, aile kavramını benimseyen kurum kültürüne sahibiz. Çalışanlarımız arasındaki farklılıkları bir güç kaynağı olarak görüp, etik değerlerimiz olan dürüstlük ve güvenilirlikten ödün vermeden çalışanlarımıza adil davranırız.

Müşteri Odaklıyız: Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak anlar, yenilikçi bakış açısı ile değerlendiririz. Esnek üretim anlayışı ve ileri teknoloji kullanımı ile kaliteden ödün vermeden müşterilerimize özel çözümler üretir ve değer yaratırız.

Çevre Odaklıyız: Çevreye duyarlıyız, çevre dostu ürünler üretiriz. İç ve dış çevreyi korumayı yaşam biçimi olarak kabul eder, bu bilinci çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve toplumla paylaşırız. 

Sesi kalıcı olarak kapatmak istiyor musunuz?